Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől ilyen sírós életem...

Mitől ilyen sírós életem párja? Mi baja van neki? Hiába kérdezem nem tudja megfogalmazni

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok és a barátom 24 éves férfi. Már fél éve járunk és mostanság egyre gyakrabban van kiborulva idegileg. Rengeteget sír, picsog, hisztériázik ha valami nem sikerül akkor kiabál és azt mondja meg akar halni.


Legutóbb munkahelyén a főnöke lekiabálta Ő pedig megsértődött és mondta hogy elege van és elkezdett zokogni és sajnos olyan idegállapotba került hogy haza kellett jönnie.


Mi baja lehet neki? És mit lehet tenni ilyen esetben?



2018. máj. 13. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

Ha ő az életed párja, akkor bizonyára meg tudod vele beszélni, hogy számíthat rád és szeretnéd, ha megnyílna neked. Mi nem tudjuk diagnosztizálni a problémáit így látatlanban az interneten keresztül, te ismered és te vagy ott vele.


Ha fél éve vagytok együtt, az is lehet, hogy mindig is ilyen volt, így "kezeli" a stresszt és a feszültséget. Érdemes lenne valamit kezdeni ezzel, akár szakemberhez fordulni, mert 24 évesen ez nagyon nem adekvát reakció, egy kisgyerekkori állapotnak tudható be kb.

2018. máj. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Talán ő menstruál szegényke.....
2018. máj. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!