Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Járnátok egy skizoaffektív...

Járnátok egy skizoaffektív lánnyal?

Figyelt kérdés

Pár hete lettem ezzel diagnosztizálva..😢

Igen tudom,sőt tisztába vagyok a betegségemmel.

Magam mentem orvoshoz! 15 éves lány vagyok.

Van még reményem,vagy beletörődhetek abba,hogy mikor az emberek megtudják ki is vagyok valójában elmenekülnek tőlem?! Ti támogatnátok,vagy hagynátok a francba?

Ha esetleg keveset írtam volna magamról a válaszhoz kérdezhettek😊



2018. máj. 13. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Ha szep vagy lesz baratod, (ha nem valoszinuleg akkor is). Am meg kezeltesd magad ahogy az orvos eloirja, ha nem zartak zartosztalyra akkor nem lehet olyan vesz.
2018. máj. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha kezdettől megvan a kémia, akkor igen


ha annyira nem, és tudnám, hogy problémás, akkor nem kínlódnék, hogy hátha lesz belőle vmi

2018. máj. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
az emberek sajnos nagyon előítéletesek a pszichiátriai kórképekkel kapcsolatban, főleg a mai világban, amikor egyre menőbb mások kiközösítése, meg megbélyegzése.. ettől függetlenül nyilván nem lehetetlen társat találnod, sőt, ha kitartó vagy, fogsz is (én drukkolok neked;)), csak reálisan nézve a dolgokat sajnos ez van..és ezt tapasztalatból mondom, mert nekem is vannak hasonló gondjaim. nem konkrétan ez a betegség, de mentálisan én sem vagyok rendben, és még ha ezt nem is hangoztatom, az emberek megérzik, hogy ki az, aki "más", és azt előszeretettel rekesztik ki. de ezért nem a körülöttünk lévő emberek mennyiségére, hanem minőségére kell adni.:)
2018. máj. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne ,hogy megtalálod a helyed és a párod csak türelmesnek kell lenni és pozitívan gondolkodni. Akik meg e miatt fognak kibeszélni azokat el kell felejteni. És igen, én támogatnálak. Csak fel a fejjel!
2018. máj. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amennyire ismerem ezt a problémát egyik jellemzője, hogy könnyen kiborul ha idegesítik. A schizofrénia egy nagyon sok színű "betegség", de általában elmondható, hogy olyan párt kellene találnod aki elfogadja, hogy nem mindig tudod hozni a formádat. Munkahely tekintetében is érvényes ez. Ahol kihajtják az embert, testileg lelkileg agyon fáradva nem sokáig bírja a tempót. Miután még fiatal vagy én bíznék benne, hogy kinövöd feltéve, hogy otthon támogató légkörben élsz. Jó lenne ha elhívnád magaddal az orvoshoz anyukádat is, mert a mentális betegségek mögött gyakran családi problémák húzódnak meg. Akkor van esély gyógyulásra ha van a családnak ebben belátása, képesek belátni az esetleges hibáikat és megtanulnak együtt élni a helyzettel. A lányomnak volt egy osztálytársa aki szintén ilyen fiatalon került be a pszichiátriára, mára már dolgozik, családja és gyerekei is vannak. Ott is az történt, hogy elfogadta a család a pszichiáter tanácsait és minden rendbe jött
2018. máj. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én járnék senki se tökéletes,mivel van betegség tudatod így nincs veled baj.Úgy volna nehéz ha nem lenne belátásod a betegségeddel kapcsolatban.Amúgy az affektív zavar az tudtommal hangulati zavar skizofréniához hasonló tünetekkel.Rám meg lehet azt mondanák borderlineos vagyok.Amúgy ha skizoaffektiv lánnyal járnék támogatnám ha már járok vele egyértelmű hogy nem lökném el,csak mert problémája van.
2018. máj. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
persze😊
2018. máj. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Jobbulast remelem sikerul kigyogyulnod13l
2018. aug. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!