Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom? Tényleg...

Mi lehet a bajom? Tényleg csak hajlamos vagyok a depresszióra?

Figyelt kérdés

Oktalanul jókedvem van, majd kiugrok a bőrömből, minden téren minden erőmet felülmúlóan teljesítek... Aztán eltelik 1-2 nap/hét, majd szintén oktalanul mély depresszióba esek, nem tudok kikelni az ágyból, nem tudok dolgozni menni, nem tudok még megszólalni sem, ez olyan mélységig szokott menni, hogy már az öngyilkosságot is megpróbáltam. Aztán eltelik egy-két nap és mintha meg se történt volna, ismét jó kedvem lesz...


Az elmúlt másfél évben egy pszichiátert és 3 pszichológust kerestem fel. A pszichiáter 2perc beszélgetés után felírt egy vödör xanaxot. Mindhárom pszichológus azt mondta, hogy nincs semmi bajom, csak hajlamos vagyok a depresszióra, mint az emberek nagy része.



2018. máj. 16. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én egy napon belül is képes vagyok többször produkálni :)
2018. máj. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Bipoláris depresszió, esetleg borderline. A helyedben felkeresnék egy fizetős szakembert, akinek a tudása ér is valamit, bár pénzes.


Vagy akár valami hormonális betegség is kiválthatja, ha esetleg van tüneted, pl elhízás, zsíros bőr, pattanás, hajhullás stb.

2018. máj. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%
nekem hasonló gondjaim vannak. van,amikor alig tudok kimászni az ágyból,féleg,hogy engem néznek,a problémáimon agyalok,úgy érzem,soha nem fogom tudni megoldani őket,és öngyilkosságra gondolok. máskor pedig,ahogy mondtad,oktalanul jókedvem van,ilyenkor elfelejtem a gondjaimat.amikor betépek meg berugok ugyanezt érzem,mintha a sok gond nem is lenne. aztán újból előjönnek a negatív érzéseim és minden kezdődik elölről.
2018. máj. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Liz* ***** válasza:
100%
Tünetek alapján gyanús, hogy bipoláris depresszió.
2018. máj. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!