Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Scippát szedek majdnem 3...

Sylvie40 kérdése:

Scippát szedek majdnem 3 hónapja és napi 3 frontint is mellé . Sokkal jobban vagyok de sajnos van amikor még erősebb szorongásaim vannak, félelem ha bármi olyat érzek ami a panikrohamomra emlékeztet. Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Scippát, pánikbetegség,szorongás

2018. máj. 18. 07:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen segítek, csak nem egészen értem, mire vagy kíváncsi. :)
2018. máj. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Napi 3 frontin- értem. De hány mg.?
2018. máj. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Napi háromszor 0.25 mg frontint szedek 10 mg scippa mellett. Az a kérdésem hogy 3 hónap után aki szedte a scippát normális e ha még vannak erősebb szorongásaim akár napokig?
2018. máj. 21. 09:04
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én mindig is más antidepresszánssal együtt szedtem csak a Scippát (lehet, neked is érdemes lenne ezzel megpróbálkoznod), és szerintem nem normális. Időről-időre visszatérhet a szorongás, de max. pár órára, nem napokra. Persze ez függ attól is, hogy mi volt az alapproblémád. Láttam, hogy megadtad a kulcsszavak között a pánikbetegséget. Én pánikbeteg soha nem voltam, szóval aligha hasonlítható össze a helyzetünk.

Szerintem gondold át a következőket:

- A gyógyszer szedésének elkezdését követő idő alatt milyen mértékben csökkentek a tünetek, amelyekre a gyógyszert kaptad?

- A szorongás mértéke, mióta elkezdted szedni, folyamatosan csökkent, VAGY egy ideig úgy tűnt, hogy csökken, aztán ismét elkezdtek kiújulni a szorongásos tünetek?

- Milyen gyakran jön elő a szorongás?

- Ha elő is jön, jobban, könnyebben tudod kezelni gyógyszer mellett?

Ezeket szerintem gondold végig, és az orvosoddal okvetlenül beszélj erről.

2018. máj. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!