Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Magánytól való félelmet hogy...

Magánytól való félelmet hogy lehet felismerni?

Figyelt kérdés
Magamra gondolok hogy itthon vagyok pl 2-3 napot és elkezdek hülyeségeken stresszelni, de mikor ráveszem magam hogy kimozduljak teljesen visszafog valami belülről, és itthon töltöm az időt egyedül. Ha munkahelyen vagyok akkor semmi bajom de miest hazaérek egyből kezdődik minden. Ezért is általában mindig dolgozom még most is pünkösdkor. Ismerősökhöz néha járok mert család munka kevés szabadidő van nekik.
2018. máj. 20. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Nem igazán szeretek kimozdulni, de ha elmegyek otthonról, máris jobb, nem érzem azt a lustaságot, azt, hogy otthon akarok maradni, aztán persze a magányt. Találj valami hobbit, ami otthon leköt, így nem agyalsz, vagy szervezz több programot a barátokkal/ismerősökkel.
2018. máj. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Edzek itthon súlyokkal, fekpad minden. Szabadidőben főzök, zenét hallgatok. De néha igy is felőröl hogy egyedül vagyok. Ha meg kiakarok menni valamerre nem sikerül mert belustulok mire oda kerül a sor.
2018. máj. 20. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!