Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha nem vagyok feszült, akkor...

Ha nem vagyok feszült, akkor is beveszek nyugtatót mert félek, hogy ha nincs bennem, szorongani fogok! Ez miért lehet szerintetek?

Figyelt kérdés
Végülis azt gondolom bevételkor,hogy bebiztosítottam magam de közben meg tudom,hogy ez helytelen.

2018. máj. 21. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Kábítószer-függőség
2018. máj. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Szokj le erről, ha még le tudsz. Attól, hogy orvos írja fel, a nyugtatók még ugyanolyan függőséget okozó szerek mint az utcai drogok, és ugyanúgy rájuk lehet kapni, sőt.
2018. máj. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Ez már gyógyszerfüggősség. Vagy ahogy az első írta, kábítószerfüggősség. A gond ezzel az, hogy egy idő után a szervezeted megszokja a nyugtatót, és amikor tényleg szükséged lesz rá, már nem fog hatni. Állj le vele.
2018. máj. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amúgy ne hidd, hogy a nyugtatóktól nem fogsz szorongani, ha tényleg van rá ok. :)

Ez nem így működik.

2018. máj. 21. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!