Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha depresszios...

Mit tegyek ha depresszios vagyok? 17/L

Figyelt kérdés
Járok pszichiaterhez de szart sem er. Nincsenek barataim mert túl ertelmetlennek erzek mindent. Nem vagyok kepes jol erezni magam. A tanulmanyi eredmenyem Nagyon szar, egesz nap motivalatlan vagyok es faradt. Nem latok ertelmet semmiben. Monoton az elet, fogalmam sincs milyen munkát kapok, hogy fogok penzt keresni. En Csak letezek de nem tudok elni. Elveszettnek erzem magamat, Sehol nem talalom a helyemet, es egy emberben sem vagyok kepes megbizni. Mindenki hulyenek nez ugy érzem es senki nem erti meg a problemaimat hiaba beszelek rola Csak az embereket nyomasztom ugy érzem

2018. máj. 21. 09:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az mit jelent, hogy jársz pszichiáterhez? Mióta, milyen gyakran, alkalmanként mennyi időre? Gyógyszert kapsz?

Milyenek a családi viszonyaid?

2018. máj. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 szenes43 ***** válasza:
Jársz pszichiáterhez,az orvos és felállítja a diagnózist,s esetleg ír gyógyszert viszont ha TB.-re jársz az nem fogja kitárgyalni hogy neked mi a bajod. A pszichológus aki nem orvos az kb. 50 percet beszélget veled,vagy meghallgat.Valami jövőképet fel kellene vázolnod magadnak hogy mit azt én nem tudom. Azt sem hogy mit tanulsz. Most egyértelmű hogy az élet árnyékos oldalán ballagsz.
2018. máj. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A pszichiáter tényleg szart sem ér, azok csak antidepresszánsokat írnak föl ami a legtöbb embernél totál hatástalan, max egy ideig elnyomja a tüneteket. Neked egy jó pszichológus kell aki segít rávezetni a helyes útra, segít megtalálni önmagad. Ki lehet ebből jönni.
2018. máj. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
És a pszchiáter csak felírja a dolgokat, vagy beszélget is veled? Ha nem, akkor egy jó pszchológus kellene még mellé. Vagy egy új pszichiáter. Nem tudom. Van,hogy valaki sokadjára találja meg a neki megfelelő szakembert, embere válogatja. Nekik is eltér a személyiségük. Szóval mennyi embert próbáltál idáig?
2018. máj. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a tapasztalat ,hogy a legtöbb pszichiáter nem beszélget el a pácienssel. Vagy csak annyit hall az egészből ,hogy "depis vagyok" és már kész is a diagnózis. Vagy ha el is beszélget veled kicsit komolyabban, közel se olyan komolyan és mélyen mint ahogy egy pszichológus tenné.
2018. máj. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát már rengeteg pszichoaternel es pszichologusnal jartam de ugyerzem teljesen remenytelen
2018. máj. 21. 12:25
 7/11 anonim ***** válasza:

Te most direkt nem válaszolsz a kérdésekre? Sőt, még egy kicsit megbonyolítottad?

Mennyi ideje jársz, mi történik ott?

"Rengeteg pszichológusnál és pszichiáternél jártál" (17 éves korba bele se fér a rengeteg), mennyi ideig? Hogy érted azt, hogy jártál? 1-szer voltál, mégse javultál meg?

2018. máj. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sportolj, olvass, mozdulj ki. Akard a változást, minden fejben dől el. A sok gyógyszer tényleg csak eltompít. Elhatározás kérdése a gyógyulás.
2018. máj. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kezdj el meditálni, plusz a fent említettek.
2018. máj. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8%
Írj privit ha gondolod. Ja...es mellesleg nem vagy depressziós..17/F
2018. máj. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!