Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem érdekel a szex? Nem...

Miért nem érdekel a szex? Nem is élvezem, soha nem is élveztem. Tudom, hogy ez valószínűleg nem normális dolog, azért érdekelne, hova lehet vele fordulni.

Figyelt kérdés
Közel a 30-hoz soha nem érdekelt különösebben a szex, soha nem is élveztem. Persze, voltak párkapcsolataim, ott volt testiség, de a partnerem miatt. Mindig eljátszottam, hogy érdekel, akarom, sőt jó nekem, mert nem akartam, hogy a másik azt higgye, hogy vele van valami gond. Őszintén, néha azon gondolkodok, hogy mit élveznek ezen az emberek..Fizikailag néha reagálok egy picit a dolgokra, de például az izgatás egy ponton túl átvált egy nagyon rossz érzésbe, tehát nemhogy élvezet, hanem valami negatív dolog. Az emberi test nem számít számomra izgatónak, legyen akár női, legyen akár férfi test. A puszit, csókot, ölelést igénylem, s tudok szerelmes lenni, de a testiség.. Korábbi partnereimnél is csak az volt az izgató, hogy kívánnak, akarnak, de nem maga a szexualitás.. Mi lehet a bajom?
2018. máj. 23. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Többféle ok lehet:

- Gyenge a szexuális ösztön

- Alacsony a libidó

- Tanultan elutasítandó (vallás, nevelés, szexuális sérelem)

- Egyéb okok (pl.: testi, idegi hiba)

2018. máj. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fordulj szexuálpszichológushoz, ő biztos többet tud mondani.
2018. máj. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!