Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti tudtok társaságban enni?

Ti tudtok társaságban enni?

Figyelt kérdés
Én egyszerűen nem. Folyton remeg a nyakam, kezem miközben az evőeszközt a számhoz emelem, főleg ha úgy érzem észrevették a problémámat. Tudnátok tippeket adni, hogy győzzem ezt le?

2018. máj. 24. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Pontosabban mi az a probléma amit észrevehetnének rajtad ?
2018. máj. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Idővel hozzászoksz. Melóhelyen volt ilyen problémám, rendszerint gép előtt kajálás van (igen, programozók, több ember egy idorában) vagy közösségi kajálás kifőzdében. Eleinte borzasztó volt. Mostanra ha olyan megbeszélés van, amin megengedhető, lazán összekötöm az ebédszünettel. Idő és megszokás kérdése, na meg az idővel összefüggő változó: a körülötted levőkkel való viszony. Ez az, ami idővel változni fog annyira, hogy ne zavartasd magad előttük.
2018. máj. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem más véleménye érdekel,mert az nem jelent semmit. Eszek azt annyi ha tetszik ha nem.
2018. máj. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Utálok egyedül enni, sokkal szórakoztatóbb társaságban. Viszont ha csak én eszem, a többiek meg nézik/hallgatják, az rémes (pl. vonaton.)
2018. máj. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#1 hát az, hogy remegek.:D rosszul érezném magam ha látnák.

#2 Most nekem is új munkahelyem van és ugyanez a problémám. Új közeg, ismeretlenek. Az is a bajom, hogy ilyen esetekben mindig megakarok felelni másoknak és ezt egyik napról a másikra nem tudom levetkőzni sajnos. :(

2018. máj. 25. 11:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Tényleg megszokás kérdése. :) Nekem még a gyomrom is görcsbe rándult ha ennem kellett akárki előtt, de ma már rájötem, hogy egyrészt senki nem kíváncsi arra ahogy a másik eszik, másrészt meg nincs olyan ember a földön aki szépen tudna enni mondjuk egy hamburgert. :D

Erre egyik barátnőm azt mondta, hogy tanuld meg kinevetni a saját bénaságod (pl szétesik a hamburger, leeszed magad, kilöttyen a kaja) mert ha te nem fogod, akkor majd más igen. És igaza van. Azóta minden ilyen szitut így fogok fel, hogy most ha néznek nézzenek, azért van a szemük. :D Ha meg kinevetnek akkor nevetek velükegyütt, még ha kínos is kicsit. :) És azóta nincs nagyon problémám az evéssel mások előtt.

2018. máj. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!