Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Barátnőm alvajáró éjjel az...

Barátnőm alvajáró éjjel az erkélyen járkált. Engem nagyon megijesztett nem tudtam hogy alvajáró. Ilyenkor nem szabad felébreszteni? És ugye nem eshet ki? Ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
2018. máj. 27. 17:08
 1/2 Metionin ***** válasza:
100%

Tesóm is ilyen, bár szerencsére ő ajtót nem tud kinyitni, nekiütközik aztán visszafordul. Ha elkaptam hogy mászkál, megfordítottam és elirányítottam az ágya felé. Visszafeküdt mindig.

Gondoskodj arról, hogy ne tudjon kimenni erkélyre, folyosóra.

2018. máj. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az en ocsem is,sot meg en is alvajaro voltam.De mondjuk mostanaba az ocsem mar csak beszel almaban.Mondjuk eleg fosatos tud lenni mikor nagyban telozol a sotetben es rjfel korul megszolal vagy elindul feled....na mindegy.Nem igazan jo ha felebresztik,tenyleg az a legjobb ha beiranyitod az agyaba.Es arrol tenyleg gondoskodj,h ne tudjon kimenni,mert le is eshet.En is egyszer majdne leestem a masodikrol,ugy h ez nem vicces.
2018. jún. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!