Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az baj, hogyha a halott...

Az baj, hogyha a halott állatos képek sokkal jobban megérintenek, mint a halott emberesek?

Figyelt kérdés

Néztem egy videót, ahol egy baleset után halott emberek lógtak ki az ablakon szétszakadt testrészekkel stb, és mondhatni nem éreztem tőle semmit.

Viszont ha egy sünit, vagy bármilyen más állatot meglátok az útszélén elütve, el tudnám sírni magam azonnal.

Ez normális?


2018. máj. 27. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem is jobban elszomorít pl. egy halott kutya képe , mint egy emberé .
2018. máj. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is mindig így voltam vele. Jobban megérintett egy állat halála, mint egy emberé.
2018. máj. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Az állatok olyan védtelenek, kiszolgáltatottak, sokat tűrnek, nyelnek, szenvednek az emberi butaság miatt, olyanok mint a gyerekek. Én elfogadom, hogy így érzel.
2018. máj. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. A baleseteseknél valahol az ember a felelős, de az állatok nem tehetnek róla, hogy odab*tunk egy kétsávos autóutat az élőhelyükre.
2018. máj. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
6%
őszinte leszek: nagyon nem bírom az ilyen embereket. Jöhet a lepontozás.
2018. máj. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!