Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha nagyon felhuzom magam es...

Ha nagyon felhuzom magam es ketelyeim tamadnak a jovovel kapcsolatban, aggodni kezdek, akkor az nyugtat meg a leginkabb ha felpofozom, hasbautom magam erobol. Mi lehet a problema?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Eloszor is elnezest az ekezeteim hianyaert!

15 eves fiu vagyok, tavkapcsolatban elek.

A mai napon a baratnom panaszkodni kezdett velem kapcsolatban, majd ridegen viselkedett. En bepanikoltam, egybol magamat kezdtem hibaztatni, majd tobbszor hasba es arcon utottem magamat hogy kicsit lenyugodjak. Ez mar nem egyszeri eset, van amikor teljesen mas miatt csinalok ilyet. Mi a problemam?



2018. máj. 28. 01:05
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem szükséged lenne arra, hogy valahogy levezesd a stresszt és egy pszichológusra is.
2018. máj. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyertelmuen pszichologus kell. Sokaknal fiatalkorban kezdodik az ilyesmi, aztan kezeletlenul tovabb fajul es meg nagyobb problema lesz belole. Hidd el, nem szegyen felkeresni pszichologust. Tb alapon is van.
2018. máj. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Anyámék nem vennének komolyan, azt mondanák hogy kicsit stresszes vagyok, ez minden.

És egy jófajta pszichológus elég drága, úgy hallottam hogy aki olcsó/ingyenes, az 80%-ban csak időpazarlás

2018. máj. 28. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!