Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mégis mit tehetnék az elle n,...

Mégis mit tehetnék az elle n, hogy ne ez legyen a helyzet? Mit tegyek? Mar felemészt teljesen

Figyelt kérdés

Mindig is nehezen ment a konfliktusaim kezelese. Kis korom óta. Felnőttként ez sulyosbodott. Teljes mertekben elvesztettem a turo kepessegem, elborul az agyam nem tudom kontroll alatt tartani az indulataim. Folyton ideges vagyok nagyon robbanekony, semmisegeken is, de mara teljes "idegbetegge" valtam, mimdenert duhongok ordítok.


Hozzatennem, csaladanya vagyok 26eves.


Plussz azt is, hogy tul sokat es sokaig turtem, amely így mutatkozik meg.


Valtoztatni szeretnek ezen, a gyerekeimert.


Hozzatennem azt is, hogy veluk kapcsolatban probalom kihozni magambol a maximumot.



Milgammat szedek jelenleg de mar ez sem segít.


Ferjem es anyosom miatt, tartok itt. A ferjem miatt azert mer keson jottem ra, hogy o az a tipikus anyuja szoknyaja ala bujo tipus, aki soha de soha nem tudna megserteni az anyukajat, pedig boven volna miert.

Megszakitottam az anyossal a kapcsolatot, bar ezek a dolgok bennem maradtak. Sot.


Mit tegyek, hogy nyugodtabba valjon a mindennapjaink?



2018. máj. 29. 16:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Legyszíves csak az írjon, aki tanacsot tud adni abban, hogyan szedjem ossze magam, elegge depresszios hangulatom van ígyis mar nagyon ki vagyok lelkileg, nem birnek el megtobb bantast.
2018. máj. 29. 16:31
 2/3 anonim ***** válasza:
Sport, sport, sport. Levezeti a feszültséget, megnyugtat, önbizalmat ad, és utána sem kedved, sem erőd nem lesz idegeskedni. A magánéletedbe nem szólok bele.
2018. máj. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább orvos, orvos, orvos. Egy idegeskedő családanya, főleg ilyen fiatalon nem feltétlen rendelkezik az ehhez szükséges szabadidővel, amúgy sem a legjobb megoldás a sport, mert egy kiadós futás után is, bizony irány haza, ahol megint ez vár. A dühkitöréseket mindenki maga akarja kezelni, de ha egy komoly problémával ezt tesszük, rosszabb lehet. Amit tanácsolok: Menj el a házi orvoshoz és mondd el, mi a probléma, majd udvariasan kérdezd meg, hogy adna-e egy beutalót pszichiátriai gondozóba. Ott már nagyszerűen fogják kezelni a dolgot, tapasztalatból mondom.
2018. jún. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!