Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nektek bevállt a Kventiax? A...

Nektek bevállt a Kventiax? A legkisebb dózis. Nekem depresszióra és skizofréniára írták fel. Félek a mellékhatásoktól.

Figyelt kérdés

2018. máj. 30. 09:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj. Jó a kventiax én is azt szedem.
2018. máj. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Enni meg aludni tökéletesen lehet tőle. Mondjuk számomra ez inkább hátrány volt. Azóta leváltottam.
2018. máj. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
En is enni meg aludni tudok tole. De mast nem erzek (50 mg este). Viszont mindenkinel maskepp hat, lehet h nalad jobban hatna, ezt nem lehet tudni.
2018. máj. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A Kventiax erősebb mint a Frontin? Nem üt ki csinàl zombit?
2018. máj. 31. 22:15
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan, mint a Frontin. Abból, ha több szemet veszek be, max. alaposan lenyugtat. A Kventiax viszont befolyásolja a vérnyomást és pulzust is, (meg a testsúlyt..) ezért én csak este, lefekvés előtt szedem. Amikor reggelre is felírták, egyszer majdnem elájultam az utcán. Ha nem lennék komoly alvászavaros, inkább nem szedném, de egyébként amire Neked felírták, arra hatásos.
2018. jún. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A frontin engem lenyugtat, ha többet veszek be belőle, akkor is, bármelyik napszakban. Viszont kventiax nekem nappalra nem vált be, mivel teljesen kiüt már 25 mg is, ha beveszem olyankor néha képszakadásom is van, s 2-3 óráig alig tudok ébren maradni, nekem elég durva. Ha este veszem be alvás előtt, akkor muszáj kialudnom magam, vagy másnap egész végig kába vagyok.
2018. jún. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem vált be depresszióra, 25 és 150 mg közötti adagokat szedtem, sehogy nem volt jó. Skizóra lehet, h hatásosabb. Illetve az is teljesen egyéni, hogy kire hogy hat, biztos jó másoknak depresszióra is, különben nem írnák fel rá :) Szeded azóta? Neked beválik?
2018. aug. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem használt.Kis mennyiségnél 25 ,50 mg-nál is meg többnél is fáradtság,álmatlanság,rossz hangulat és ilyenek voltak de az orvosom nagyon szedetette.100-150 mg körül meg álmos is voltam . a régi Biztos sok pénzt kapott érte .Most meg semmit nem érzek hatását. De aztán neki is lett több pszichiátriai baja is. Most(2017 március végétől) 2x25 mg semmi hatást nem érzem. Más gyógyszert nem tudnak írni. Pszichózisra szedem.Hány éves vagy és mennyit szedsz?
2019. jan. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Napi 800mg-of szedek,nekem bevált.

Reggel 100,délben 100,délután 4kor 100 és este 500.

2019. szept. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#): Nem szokták ilyen mennyiségtől rosszul lenni?
2019. szept. 29. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!