Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az normális hogy a pszichológu...

Az normális hogy a pszichológusom megmondja hogy mit kéne dolgoznom? Meg hogy miben higyjek?

Figyelt kérdés

Járok pszichoterapeutához és már múltkor is volt egy határátlépése. Ugyanis és hivatalosan katolikus vagyok de nem hiszek a tanításaikban. Böjti napokon nem tartottam be a húselhagyást mert annyira megkívántam a húst és rengeteget ettem péntekenként. Erre meg elkezdte magyarázni hogy miért nem tartottam meg, meg hogy ez fontos dolog, és hogy erre se vagyok képes hogy megálljam hogy ne egyek öt pénteken. Erre meg mondtam hogy a szuverén jogom eldönteni miben higyjek erre meg bocsánatot kért.


Máskor pedig abba kötött bele hogy ajánlotta hogy milyen munkát csináljak most a nyáron. És utasított hogy nézzek utána erre milyen lehetőségek vannak. De aztán itthon meg nagy veszkeedés lett mert szüleim szerint rossz ez a nyári munka amit pszichológusom ajánlott!


Mit tegyek? Váltsak pszichológust?

22 éves fiú vagyok amúgy ha ez fontos!



2018. jún. 1. 17:15
 1/8 anonim válasza:
100%
Válts.
2018. jún. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
válts, ennek így semmi értelme nincs. sok jó szakember van, de az ilyenek miatt nem veszik sokan semmibe a pszichológusokat.
2018. jún. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik pszichológus belevonja a saját személyes meggyőződését a munkájába,számomra hiteltelen.


Azt,hogy milyen munkát végezz nem neki kellene eldöntenie.


Nekem túlzottan irányítónak tűnik,pedig elvileg az egész terápia lényege az lenne,hogy te magad gyere rá,hogy mit akarsz az életben,legyen valami egyéniséged,ne mások irányítsák az életedet,hanem te magad!

2018. jún. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Igazad van. Nehogy má beleátcsamagát a dolgaidba. Nem azért fizetted.
2018. júl. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
64%
Nekem úgy tűnik, van saját véleményed és akaratod, miért kell egyáltalán pszichológushoz járnod?
2021. jún. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
Ha mindent jobban tudsz, akkor minek jársz pszichológushoz?
2021. júl. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
A pszichológusod látja rajtad a határozatlanságot. Gondolom nem dolgozol, nincsenek céljaid, ezért szétesel... Ezt látja rajtad és segíteni akar.
2021. júl. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most őszintén ki a fenét érdekel, hogy mit mond egy pszichológus? Én tuti letojnám. Vannak barátaim, ha beszélgetni szeretnék, meg nem egy tök idegennek, aki pénzért figyel, tenném ki az életem.
nov. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!