Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szokjak le erről az...

Hogyan szokjak le erről az örökös aggódásról?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, skizofréniaval és szorongással kezelnek. Az a baj hogy mindentöl pánikolok. Most jelenleg egy átmeneti szállón lakom ahol augusztus elejéig tart a jogviszonyom de most el lett intézve hogy támogatott albérletbe kerüljek. Mult héten néztem meg a lakást azt mondták még két három hét a költözés de nagyon aggódom nehogy visszavonják aztán utcára kerüljek. Valahol érzem hogy feleslegesen aggódom de nem tudok megnyugodni. Mit csinálhatnék?
2018. jún. 1. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire súlyos az állapotod, de ha rád tör a szorongás, mondogasd magadnak: "nyugodj meg, minden a legnagyobb rendben lesz." Szerintem ártani nem fog.
2018. jún. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jézus tanította:


„Ne aggodalmaskodjatok tehát, és ne mondjátok: Mit együnk? vagy: Mit igyunk? vagy: Mivel ruházkodjunk?

Mert mind ezeket a pogányok kérdezik. Mert jól tudja a ti mennyei Atyátok, hogy mind ezekre szükségetek van.

Hanem keressétek ELŐSZÖR Istennek országát, és az ő igazságát; és ezek mind megadatnak néktek.

Ne aggodalmaskodjatok tehát a holnap felől; mert a holnap majd aggodalmaskodik a maga dolgai felől. Elég minden napnak a maga baja.”

2018. jún. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!