Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan aki meggyógyult...

Van itt olyan aki meggyógyult súlyos mentalis betegségbol?

Figyelt kérdés
Pl (súlyos depresszió, szemelyisegzavar, skizofrénia stb.) Ha igen akkor mennyi időbe telt mire rendbe jöttetek? Szívesen várok személyes tapasztalatokat a betegségről.

2018. jún. 3. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fél évbe kb, ha úgy vesszük ,hogy a gyógyulás egyenlő azzal ,hogy munkába álltam. De a drasztikus változást a terápiában töltött 3. hónap hozta el. Nekem pánikzavarral kezdődött amit nem tudtam hova tenni, nem lett kezelve, aztán meg a rohamoktól való félelem miatt teljesen otthonülő lettem. Aztán alakult ki viszonylag súlyos depresszió és agorafóbia. Ha nem ismerjük fel és nem kezeljük ezeket a lelki bajokat, nagyon könnyen elhatalmasodhat.

A skizofrénia, személyiségzavar az más tészta.

2018. jún. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Éreztem, hogy valami nincsen rendben, de nem vettem róla tudomást. 3,5 nap nem alvás után, hihetetlen szorongással és téveszmékkel vittek kórházba. Tisztán gondolkodni- beszélni se tudtam. Hónapokig úgy vegetáltam mint egy növény, depresszióval diagnosztizáltak. Elmondhatatlanul borzalmas volt.

Gyógyszerek nem hatottak.. csak az idő segített. Utána jött egy mániás időszak, amire rávágta a pszichiáter, hogy mániás depressziós vagyok.. Közel 4 hónapja nem szedek már semmit sem, egyetemre járok, sportolok és barátnőm is van, teljesen normálisan megy most minden és remélem, hogy sose tér vissza az az állapot.

2018. jún. 11. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!