Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudok sírni?

Miért nem tudok sírni?

Figyelt kérdés
Soha nem voltam az a sírós fajta, viszont észrevettem, hogy az elmúlt 1,5 évben még akkor sem tudok sírni, amikor nagyon akarok. Pedig néha olyan jól esne.... De csak elkezdi a könny marni a szememet, és MAX. 1-2csepp kifolyik. Nem tudom, miért van, de kezd egy kicsit már idegesítő lenni. Tippek?

2018. jún. 7. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Nem volt még egy igazán megható vagy szomorú eseményed/életszakaszod, ezért van ez.
2018. jún. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

De amikor a szemedbe megy valami akkor se jön könny ?

Biztos volt már olyan hogy bogár ment bele és elkezdtél könnyezni mint állat

2018. jún. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudod nekem volt egy olyan időszak mikor nem tudtam sírni... előtte nagyon sokat sírtam sajnos. Akkor ugy gondoltam nekem màr elfogytak a könnyeim. Aztàn eltelt egy kis idő, mas lett az életem. Azota rendbejott a lelkivilàgom is, ha sirásra van okom sírok....
2018. jún. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Én sem tudok, már sok éve, pedig értek hatalmas veszteségek, láttam is durva dolgokat, tapasztaltam is.

Könnyem van, ha belemegy valami a szemembe, azért kigurul egy csepp. :D

De egyébként sem haláleset, sem szakítás, sem fájdalmas sérülés, semmi nem hozott elő belőlem sírást az elmúlt években. Ez van, én már nem agyalok rajta.

Pedig nem vagyok rideg, amikor cicás meg kutyás videókat nézek, mindig meghatódom.

2018. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

"De egyébként sem haláleset, sem szakítás, sem fájdalmas sérülés, semmi nem hozott elő belőlem sírást az elmúlt években. "

Jó, sírni nem sírsz, de azért ezek az esetek fájtak neked?

2018. jún. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2. Igen de az nem olyan..
2018. jún. 7. 21:56
 7/8 A kérdező kommentje:
5. Nyilván fáj... Nem vagyunk érzéketlenek. Én pl. Csak néma fájdalmat érzek.
2018. jún. 7. 21:58
 8/8 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen időszakom, de ez szerintem változni fog.
2018. jún. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!