Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns elvette a...

Antidepresszáns elvette a libidóm, nektek volt hasonló?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, és elég volt egy hét, hogy kicsinálja a szexuális életem. Nektek volt hasonló? Visszajött, miután elhagytátok a szert?

2018. jún. 7. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Ez az egyik mellékhatása, a lobogó csökkenés.
2018. jún. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
*Libidó
2018. jún. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Páromnak volt, két hét alatt lenullázódott nagyjából, pedig amúgy "jó étvágyú". ;)

Úgyhogy abba is hagyta a gyógyszert, és pár nap múlva visszaállt a régi rend. :D

2018. jún. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Igen, de ez a mellekhatas el fog mulni.

Utolso, vegulis a lenyeg, hogy szex legyen, az a gyogyulasnal is fontosabb...gratulalok.

2018. jún. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is elleneztem először, de neki ez volt a fontosabb.

Erőszakkal nem tömhetem bele a gyógyszert.

És hogy te is megnyugodj: köszöni szépen, azóta is jól van, gyógyszer nélkül.

2018. jún. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez ilyen, van akinek emeli van akinek csökkenti.

Pár hét után a szedés mellett is elmúlhat, nagyon ritka az olyan, hogy valakinek nem múljon el ez a mellékhatás, persze van, aki ezt állítja.


Sok féle gyógyszer van, a venlafaxin, és az SSRI-k (citalopram, paroxetin, sertralin) befolyásolják leginkább a libidót.


Van olyan is, ami kevésbé.


Neked kell mérlegelned, hogy mi a betegséged, milyen szenvedést okot, és mennyit segít a gyógyszer, több-e a kára, mint a haszna, vagy sem.


Viszont én mindenképpen azt javaslom, ha komoly a baj, ne hagyd el, hanem menj vissza a dokihoz, mond el, hogy emiatt a mellékhatás miatt nem tudod tolerálni ezt a gyógyszert, próbáljatok ki egy másikat.

2018. jún. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!