Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Folyamatosan szorongok, mit...

Folyamatosan szorongok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Vizsgaidőszak van, már csak 3 vizsgám van pont a legnehezebbek a következő 10 napban és már gondolkodni se tudok a stressztől. Egész nap itthon vagyokr eggel felkelek eszem kinyitom a könyvet előtte ülök ebédig majd vacsora és aztán még éjfélig....nem mozgok semmit minden barátom hasonlo helzetben van senki nem meri elhagyni a lakást és találkozni mással és én egyedül lakom, egyedül vagyok.... ma már a boltba se mertem lemenni mert annyira elszoktam az emberektől, megvárom mig besütétedik.

Mit tegyek? Nem tudok már tanulni se pedig ezt a 10 napot kikéne valahogy húzni. (elte-ájk...)


2018. jún. 11. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Pedig nagyon irigylésre méltó helyzetben vagy. Én napi nyolc óra munka és párkapcsolat mellett készülök fel hajnalonként.


Minden, aminek a hiányát leírtad, sokat segítene. Ha összeülnél a szaktársaiddal és jól kipanaszkodnátok magatokat... vagy éjszaka elmennél futni... az éjszakai futás a legjobb. Be kell látnod, hogy napi 14 óra könyvolvasás nem jó; az agy sem veszi be és többe árt, mint használ. Hatékonyan kell pihenni és néha mást csinálni, mindössze ennyi.

2018. jún. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem jó, ha egész nap csak tanulsz, 2 óránál tovább nem tudsz koncentrálni. 2 óra tanulás, aztán 15 perc pihi, így tovább.
2018. jún. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"kinyitom a könyvet előtte ülök" - hát ez tényleg elég passzív és stresszelő. Tanulásról egy szó sem esik.
2018. júl. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
haha, minden vizsgám elsre meglett azért csak tanutalm valamit
2018. júl. 8. 11:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok, jó nyaralást!
2018. júl. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!