Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rossz szokások? Nem megfelelő...

Rossz szokások? Nem megfelelő stressz levezetés?

Figyelt kérdés

Elég sokáig problémám volt a pengével, illetve most ha rossz kedvem van, akkor nem csak ez jut eszembe, probáltam mást találni helyette, így ott van az alkohol is és a cigi is ilyenkor lehetőségként. Volt olyan időszak mikor napi szinten ittam, így kezdtem a napot is, de most ez megszűnt, és a cigi váltja fel, ennek ellenére még mindig előfordul hogy visszaesek a pengével.


Pszichológusnál többnél voltam, elég rosszakat fogtam ki. (Családsegítős)


18 éves lány vagyok.



2018. jún. 11. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit kéne írnom, mire válaszoljunk?
2018. jún. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Esetleg milyen másfajta módszer lenne a stressz levezetésére
2018. jún. 11. 19:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen tárgyat szeretnél keresni a fájdalomnak, akkor akár küzdősportolhatsz is. Sokaknak segített már kilábalni hasonló helyzetekből. :)
2018. jún. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csinálj meg sok fekvőtámaszt meg felülést, az kellőképp tud fájni. Vagy menj ki futni. Én ezekez szoktam, ha épp észnél vagyok annyira, hogy ne mást csináljak...
2018. jún. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!