Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ezzel a fáradt...

Mit csináljak ezzel a fáradt koncentrációs képességgel és ezzel a fáradt látással?

Figyelt kérdés
Hétvégén,péntek,szombat,vasárnap voltam kirándulni mindegyik éjszaka ott 5-5 órát sikerült aludnom,viszont szombat este ittam először annyi alkoholt hogy szédülgőzzek össze vissza meg hogy hülyeségeket beszéljek de mindenre emlékszem és ahhoz képest jól voltam akkor miután ittam,ejszaka olyan 3 körül lefeküdtem vasárnap reggel 8- fele keltem fel aztán kb 12-ig semmi baj nem volt,ezután pedig rámtört egy iszonyú fáradtság,szemem alig birtam nyitva tartani,meg alig tudtam gondolkozni,este 6 fele hazaértem a kirándulásról lefeküdtem olyan 9 fele,másnap reggel 6 fele keltem és ez így fog menni meg egész héten mert még suli van,amúgy 17 éves vagyok,kérem ne az legyen a válasz hogy miért ittam,akit érdekel azért mert ki akartam próbálni hogy milyen egy kicsit jobban becsípni.Lehet hogy csak azért tudok ilyen nehezen gondolkozni meg azért látok ilyen fáradtan mert még nem pihentem magam eléggé ki?Amúgy visszatérve vasárnap reggelre,kicsit másnapos voltam,kissé fájt a fejem de hamar elmúlt.Valaki segitsen kérem mert nem bírok így tanulni sem,meg amúgy semmit se csinálni.Ez a fáradt látás meg kikészít.Hozzátéve kullancsot nem találtam magamban.
2018. jún. 12. 16:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja igen és ugye másnaposan nem olyan jó nem kialudva felébredni.
2018. jún. 12. 16:16
 2/6 anonim ***** válasza:
B vitamint, s magnéziumot szedj! Kerüld az alkoholt, mert lehet allergiád van rá. Én sem tudtam soha életemben semmi szeszt fogyasztani.
2018. jún. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt az állapotodat vedd figyelmeztetésnek. Ezt teszi veled az alkohol. Ha megfogadod, megfogadod, ha nem, nem. A te dolgod.
2018. jún. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem amúgy nem vagyok nagy piás hogy leigyam magam,azért tudom hol a határ csak megilyedtem kicsit.
2018. jún. 12. 21:17
 5/6 A kérdező kommentje:
El fogok menni orvoshoz,de ezek a tünetek utalhatnak komolyabb bajra is?Meg vagyok ilyedve. :(
2018. jún. 14. 18:10
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírásomért
2018. jún. 14. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!