Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentálisan tényleg nagyon...

Mentálisan tényleg nagyon megterhelő egy korházban daganatos beteg (nem gyógyítható) gyerekekkel foglalkozni?

Figyelt kérdés

Már körübelül 10 éves koroban eldöntöttem, hogy en ezt akarom dolgozni és most végre itt vagyok egy hajszál választ már csak el, de nagyon sok családtagom azt mondja hogy ehhez én túl érzékeny vagyok és összeroppannék.


Annyira szeretném ezt csinálni. Nagyon pozitiv ember vagyok es egy ilyen helyen ez nagyon jol jon. Minen nap bemenni hozzájuk és ha az életuket nem is tudom megmenteni, boldogítani oket. Annyira jo erzes nevetni, mosolyogni látni az ilyen embereket és ez nekik is jo, hisz ilyenkor akár megtudják magukat meggyogyítani(legtöbb ember feladja és veluk egyutt a szervezetük is).


És tényleg nekem ez az életcélommá vált az évek során és nem akarom most feladni. Szerintem megbírnék bírkotni az érzéssel. Szerintetek is nagyon megterhel lenne?



2018. jún. 13. 21:42
 1/3 A kérdező kommentje:
ohh csak most olvastam végig, bocsánat a sok hibáért, de a lényeg érthető
2018. jún. 13. 21:47
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Én amikor suliba jártam, voltam kórházban gyakorlaton, beteg gyerekek között. A leírásod alapján nem tudod felmérni mi várna rád ott. Ettől még nekik is szükségük van segítségre, ha senki nem vállalkozna baj lenne. Tehát ha úgy érzed neked való pálya, akkor vágj bele. Ha lenne önkéntes program valamelyik gyermekkórházban, érdemes lenne jelentkezned. Ismerkednél kicsit a valósággal.
2018. jún. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%
Mindig megszereted őket, épp mire a szívedhez nő egy gyerek, meghal. Szörnyű dolog, amikor gyerekek halnak meg. Amikor rosszul vannak, kihánynak mindent, fájdalmaik vannak, végignézni a szenvedésüket majd a halálukat... Szerintem próbáld meg, ha ennyire szeretnéd, ha rájössz, hogy mégse jó, pályát módosítasz.
2018. jún. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!