Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki depressziós volt, mi...

Aki depressziós volt, mi segített neki kijönni ebből az állapotból?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Mert benne vagyok 2hónapja,és szeretném ha lennének ötleteim mit tehetnék még ami segítene,amitől jobban lennék.
2018. jún. 16. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Az segített, hogy egyszerűen elegem lett ebből az állapotból. Egy reggel felkeltem, és azt mondtam, hogy sz*rok az egészre, megcsinálom a dolgaimat, amiket már napok óta tervezek. A hozzáálláson kell változtatni.
2018. jún. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen a hozzáállás,ahogy az előző írta, és a rendszeres pszichológus. Na meg én azt tartom, hogy a zene az egyik legjobb lelki gyógyír, természetesen vidám zenékre gondolok, mert a szomorú még ront a helyzeten..
2018. jún. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Napi rutin betartása, sok sport, és valami új élmény(ek). Lehet venni kiskutyát, biciklit, vagy motort, festőállványt, terepasztalt, vagy strandbérletet. Bármit, ami új impulzusokat ad.
2018. jún. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Nekem sikerült elfolytani a tüneteket úgy, hogy nem gondolkoztam. Direkt tereltem a gondolataimat mikor az élet értelmetlensége jutott eszembe.

Így évek óta, a mai napig kínszenvedés minden nap és a saját hazugságomban élek azt várva, mikor csap el egy autó. Egyszerűen félelmetes belegondolni, hogy kisgyerek korom óta ez van és csak így lehet vele küzdeni.

Nagyon fárasztó ez a harc saját magammal, de nekem csak ez vált be eddig. Ez olyan mint mikor fogfájásra fájdalomcsillapítót veszel és a lyukas fogad tovább rothad, de te nem veszel róla tudomást.

2018. jún. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
#4-es vagyok. És mégvalami. Ez előtt a módszer előtt szó szerint mindent kipróbáltam. Kutyát fogadtam be, sportoltam rendszeresen, jógáztam, olyasmiket is csináltam, tudod, amit szoktak mondani, hogy állj be a tükörbe és dícsérd magad, mindenféle hobbit próbáltam űzni de semmi nem töltött el érzéssel vagy csak rosszabb lett tőle az állapotom. (Negatív, önpusztító dolgokat is próbáltam de azok tényleg csak sokkal nagyobb bajt okoztak hosszútávon)
2018. jún. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gasztro szakrendelesen, endokrinologusnal voltal mar? Esetleg neurologusnal? Van akinel a belekben okozott gyulladas okozza vagy glutenerzekenyseg meg ilyenek. Probalj minden ilyet kizarni. Kitartas!
2018. jún. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Aki valóban depressziós és nem csak egy megoldandó lelki problémáról van szó azon csak a gyógyszer és az idő segíthet. Menj el szakemberhez ad gyógyszert és jobban leszel. Aztan ujra lesz kedved programokat csinalni magadnak. Ha depresszios vagy semmihez nincs kedved es nem tudod megerlltetni magad hogy csinalj valamit. Ha megis akkor ugysem leled benned oromodet. Megegyszer mondom pszichiater es gyogyszer! Tapasztalatbol mondom.
2018. okt. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!