Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ha egy nőt zsezuál...

Szerintetek ha egy nőt zsezuálisan zaklattak vagy nemi erőszak áldozata lett és szeretné feldolgozni, férfi vagy női pszichológussal tudná ezt könnyebben megtenni?

Figyelt kérdés

2018. jún. 16. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Természetes, hogy csak női pszichológus jöhet szóba.
2018. jún. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Egyertelmuen noi.
2018. jún. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt hittem segíthet a férfiakkal szembeni bizalmat helyreállítani egy férfi terapeuta, de lehet tévedek.
2018. jún. 17. 19:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindegy, a hangsúly azon van hogy szakemberhez kell fordulni.

A statisztika viszont azt mutatja hogy a nők többsége nem veszi igénybe ezt.

Csendben emésztik meg a történteket.

2018. jún. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, csak legyen meg felé a szimpátia és a bizalom.Én egyébként férfihoz jártam pontosan ilyen téma matt és tudott segíteni.
2018. jún. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem, ezek szerint akkor egy férfi pszichológus is tud segíteni ha megértő és figyelmes.
2018. jún. 24. 19:48
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én női pszichológushoz jártam...nekem az segített...meg se fordult volna a fejemben egy férfi pszichológus...hogy segíthetne ezen egy férfi? Teljesen másképp látja a nő meg a férfi ezt az egészet ...
2018. júl. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!