Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szinte minden nap idegroncs...

Szinte minden nap idegroncs vagyok?

Figyelt kérdés

Folyamatosan rossz kedvem van,sirok.Emellett rosszul is vagyok(hanyinger,szedules).Van egy ket nap amikor majd kicsattanok,nem tudom miert,aztan hirtelen jon megint ez a depresszios hangulat.Vannak problemaim,persze mindenkinek vannak tudom,de en lassan feladom ugy erzem.Idonkent ramtornek panikszeru rohamok,nem tudom hogy ez tenyleg panikroham e.Fogalmam nincs hogy mit csinaljak.Valaki aki jartas ilyesmiben vagy barkinek akinek valami jo tanacsa van?El vagyok keseredve nagyon.Mar lassan ket eve vagyok igy,persze eleinte csak apro pici bajok voltak,mostanra viszont elhatalmasodott minden,magam alatt vagyok.Hianyzik a legjobb baratnom is,szeretnek vele beszelni,de most nincs erre lehetoseg.

19/L


2018. jún. 16. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy egyre melyulo depresszioba kerultel. Erdemes lenne felkeresni egy pszichologust, vele barmit meg tudnal beszelni persze jo a baratno is kellenek a baratok foleg egy ilyen idoszakban, de o tudna neked igazan segiteni, illetve megkeresni azt az okot ami ezt az egeszet elinditotta. A pszichologusoknak altalaban vannak olyan ötletei gyakorlatai amiket el kell vegezni otthon es tudsz ezen segiteni, valtoztatni. Ne felj ha meg nem voltal ettol nem leszel hulye sokan igy gondoljak es ezert nem mernek elmenni. Pedig nagyon jot tesz en is eloszor ideges voltam hogy hat nem is ismerem hogy tudna segiteni de sokat hasznalt egy kivulallo velemenye. Fel a fejjel hidd el ezen lehet valtoztazni. ;)
2018. jún. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a rosszullétekhez társul még összeszorult torok, esetleg gombóc a torok alatt, akkor tudok segíteni. Keress privátban, és elmondom, hogy mit lehet tenni.
2018. jún. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen,meg nem voltam pszicologusnal mert felek egy vadidegennek elmondani az erzeseim.Felek hogy nem ert meg.
2018. jún. 17. 11:17
 4/7 anonim ***** válasza:
#1 ne felj megert en is szkeptikus voltam es arra gondoltam h mi koze van hozza es rajottem hogy nagyon jo rengeteg jo tanacsot tud mondani es ugye minden ember mas szemelyreszabottan neked is tud tanacsot adni. Mindenkinek meg kell talalni a hozza erto pszichologust el lehet menni tobbet is kiprobalni higgy nekem kellemesen fogsz csalodsz :)
2018. jún. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom!Akkor megprobalom hatha javit valamit a jelenlegi allapotomon.
2018. jún. 17. 17:58
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Felek hogy nem ert meg."

Bébi, neki ez a szakmája! Hogy megértsen...

2018. jún. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom,es koszonom szepen azoknak akik valaszoltak.Jol esett!
2018. jún. 18. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!