Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom? Lehet-e...

Mi lehet a bajom? Lehet-e segíteni?

Figyelt kérdés
Kb. 10 éves korom óta minden nap hirtelen rosszul leszek.Általában ideges leszek vagy elkezdek félni, fogalmam sincs miért.Ekkor úgy érzem nem kapok levegőt (Nagyjából 10-20 másodpercenként nagy levegőt kell vennem), szédülök, a kezeim vagy lábaim zsibbadnak, és halálfélelmem van.Sok orvosnál jártam már, különböző vizsgálatokon.Azt mondták semmi bajom, így pszichológushoz fordultam, aki azt mondta ez valóban valami lelki probléma lehet.Hónapokig jártam terápiákra és nyugtatókat is szedtem, de nem segített.Ami még furcsa volt, hogy ezek a rohamok egész nap tartottak, 1-2 órás szünetekkel.Később ez kb egy évre elmúlt, de most újra jelentkeznek a tünetek és nagyon félek, hogy már nem tudom irányítani...Valaki esetleg tudja, hogy lehet ezen segíteni? Vagy, hogy egyáltalán milyen betegség ez?

2018. jún. 16. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám, hogy vagy generalizált szorongás, vagy pánikzavar. Régen fiatalkori neurózisnak hívták. Lehet rajta segíteni, de ezt inkább orvossal beszéld meg.
2018. jún. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Lehet a hátterében nyelőcső tasak. A tasakban az ételmaradékok nem emésztődnek, hanem rothadnak. Az innen a gyomorba csepegő romlott étel okozza a folyamatos rosszulléteket. Ha bővebben szeretnéd, keress priviben.
2018. jún. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy rossz volt a pszichológusod...én nem rég kezdtem el járni és sokat segített...gyógyszer ellenes azt mondta az nem szünteti meg a problémát (4 naposan meghalt a fiam azóta volt ilyen tünetem amiket te is írtál)
2018. jún. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is egeszen kiskorom ota voltak ilyenek, de csak masfel eve napi szintu, meg hosszantarto. En tavaly mikor megengedhettem magamnak a pszichologust es a termeszetgyogyaszt, akkor jobban lettem, volt tunetmentes idoszakom is. Sajnos aztan kegytelen voltam abbahagyni, azota megint belezuhantam ebbe a godorbe, es erzem, hogy onerobol nem is fogok tudni kimaszni, pedig nagyon probalkozom. Igy aztan, amit javasolni tudok, az egy pszichologus, termeszetgyogyasz, vagy vannak olyan orvosok, akik a lelki okokra visszavezetve el tudjak mondani, hogy mi zajlik a testedben. Nehez ilyet talalni, es biztos draga, de szerintem megeri. Ok is hatekonyan tudnak segiteni:)
2018. jún. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!