Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet velem? (17)

Mi lehet velem? (17)

Figyelt kérdés

Lassan 7 hónapja ürességet érzek. Egy személy van a dologban, aki miatt rengeteget idegeskedek, olyan szinten, hogy reggelente hányingerem van, iskolába menet. Nem kívánom sem a folyadékot, sem az ételt, így naponta nagyon max 1l vizet iszom meg, napi 2-3x eszek keveset. Dohányzok, eddig napi 10 szálat szívtam el naponta, most már kezdem úgy érezni, ahhoz sincs erőm. Úgy érzem, mintha csak a problémáim vennének körül (család, barátok, párkapcsolat, beilleszkedés)

Ilyenkor feldúlt vagyok, mindig kérdezik, mi a bajom (család, legjobb barát), de képtelen vagyok róla beszélni, csak egy tehernek érzem magam. Rossz érzésem van, ha mégis említek valamit, hiszen nem akarok senkit sem terhelni a saját gondjaimmal. Rengeteg öngyilkos gondolatom van, naponta legalább egyszer, kétszer megkíséreltem, hogy megöljem magam. Fizikailag annyit tennék még hozzá, hogy kezd hullani a hajam, gyakran remegek, szédülök, és fogyok.

Mi lehet ez?

(orvoshoz nem jártam/járok)


2018. jún. 17. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
hát érdemes lenne elmenni pszichiáterhez, aki segít a problémáidon. nincs az a probléma, amiért megvond magadtól az élet szépségét. higgy nekem, hasonlón keresztül mentem és sikerült kikászálódnom a depresszióból. :)
2018. jún. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
17 évesen milyen párkapcsolati gondod van, de most komolyan? gyerek vagy ne törődj ilyenekkel. mivel azt nem írtad le mit csinál az a személy ezért nem sokat tudunk mondani. zaklat? legyen már annyi eszed hogy szólsz valakinek, tanárnak, anyádéknak, ha durván zaklat bánt akkor rendőrség is simán. vagy pedig tanuld meg kezelni, engem is ba sztattak de nem sokat mivel rájöttek hogy nem tud érdekelni és úgy nem olyan poén nekik. te viszont épp azt csinálod amit el akar érni, ráadásul még így rá is izgulsz, tönkreteszed magad mikor az iskola tart még egy évig és emiatt akarnád magad kinyírni.. jesszus. jah másik megoldás még a magántanulóság. én uccso másfél évben az voltam, sokan izélnek hogy de így hogy tanulsz meg blabla de igazából csak jobbak lettek a jegyeim meg az érettségim is fa sza lett. azt meg pszichológus el tudja neked intézni nekem is úgy volt. de másra nem ajánlom egyébként a pszichológust, pénz és időpocséklás. na de ez csak abban az esetben ha zaklat (mertugye nem mondtad el). de eléggé úgy tűnik hogy ez a helyzet.
2018. jún. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Már vártam, hogy valaki említse, gyerek vagyok, és nem való nekem párkapcsolat. Szerintem ez az a dolog, ami 17 évesen belefér, és itt az illetővel lévő kapcsolatomon van a hangsúly :)

(Egyébként, nem zaklat)

2018. jún. 18. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!