Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Iskolában miért igénylelheti...

Iskolában miért igénylelheti a figyelmet valaki annyira, hogy még megalázni is képes magát?

Figyelt kérdés

Iskola bohóca cím illetett évekig, és rengeteg szenvedés, frusztráció, kisebbségi érzés, keserűség, öngyilkosság gondolata kísértett, nagyjából kijöttem belőle


és pár év után mintha kezdene visszajönni, hogyan lehet ezen túllépni?

Állandó kívülállóság érzése


24f



2018. jún. 18. 22:08
 1/5 A kérdező kommentje:
egyetlen dolog amit nem értek, hogy akkor, ez hogy hogy nem volt egyértelmű?
2018. jún. 18. 22:09
 2/5 anonim ***** válasza:
nem értem a kérdést, miket csináltál? Mi motivált ezekben?
2018. jún. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tudatalatt az, hogy mások jól érezzék magukat, nem számított milyen fájdalmakat okozok ezzel magamnak
2018. jún. 18. 23:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Rendszeresen bántottak, elhanyagoltak, nem figyeltek rád gyerekkorodban?

Nagyobb párszori trauma, amit nem dolgoztál fel.

2018. júl. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Van egy bátyám akivel azóta is tök jóban vagyok, de lehetséges, hogy otthonról kezdődött még nagyon régen (habár ő is hasonlóan szarul érezte magát suliban, de ő rajta nem látszanak ezek a viselkedésbeli sebek)


Suliban mindig volt kivel "lógni" de ezek az élmények többnyire ilyen emlékeket hagytak igen, hogy mindig a sokadik prioritás vagy, nem vagy odaillő


Középiskolában szintén, ez a nem elég jó a dumád, nem elég jó a stílusod érzés nagyon gyakori volt és megrekedt a dolog ott egy darabig

2018. júl. 30. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!