Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nha akkor belevágtam a lábamba...

Nha akkor belevágtam a lábamba mélyen mibaj lehet?

Figyelt kérdés
Nha akkor ugye megvágtam pengével és a borom szétnyilt egy pár milire mi lehet abaj a vérzés viszonylag hamar elált mibajom lehet? Amugy a térdem fölött vágtam meg

2018. jún. 19. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyilván attól függ, mennyire mélyen. Ha elég jó a penge és erőből megy és sérül csont, ideg, fontos ér (lehet, hogy ott nincs, ennyire nem vagyok jó anatómiában, csak az izmok helyét ismerem), az gond lehet.

Az ideg a gond, mert azt simán megsértheted egy sima késsel is, kézen tuti, akkor aztán kellhet műtét és sok hét lábadozás. Csontot nehezebb sérteni :) Ideget megint passz, az sem kell művészi anatómiához.


Nyilván érzel valamit, az segít megállapítani, mekkora a gond. Ha ugyanúgy tudod használni a lábad, én raknék rá ragtapaszt és kész.

2018. jún. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha elállt a vérzés és pár milire nyílt szét,semmi bajod nem lesz.Viszont ha ezt csinálod,késöbb a hegeiddel lesz gondod...

Tapasztalatból mondom...

2018. jún. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!