Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fiatal vagyok de rettenetesen...

Fiatal vagyok de rettenetesen kihagy az emlékezetem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Régota érzem ezt, de egyre rosszabb, pedig odafigyelek amikor történik az amire kesobb nem emlékezen de akarhogyan figyelhetek kesobb akkor sem emlékszem.

Ha sorozatot nézek, nagyon ritkan emlékszem csak arra hogy mi volt az elözö részben pedig leköt ...

évadokat egyatalan nem tudok behatarolni hogy miben mi volt.

A munkámban is akadályoz és többször is kissebb “bajba” kerültem mert egyszerüen nem emlékeztem valamire.


Kihez kell ezzel fordulni?

Van erre orvos?



2018. jún. 20. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Előbb kérdezd meg a háziorvost, ő valószínűleg neurológushoz fog küldeni. Ő pedig alaposan kikérdez, ha kell vizsgálatokat csinál, vagy kér.
2018. jún. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy csomó oka lehet, pl. folyadékhiány (napi minimum 2 liter kell, víz vagy gyümölcslé, nem a cukros vackok), oxigénhiány (nem az életveszélyes állapotra gondolok, hanem ha nincs valaki eleget friss levegőn), folyamatos stressz, vitaminhiány, neurológiai probléma, hormonális probléma (pajzsmirigy) stb.

Én első körben pótlásokat javasolnék: vas C-vitaminnal, magnézium, B-vitamin, Omega3 kapszula, esetleg Gingko Biloba. Ha két-három héten belül nincs esetleg semmilyen javulás, akkor házi orvos. (Ahhoz kell kb. két hónap, hogy a vasszint teljesen helyrejöjjön, meg a többi sem megy egyik napról a másikra, de fokozatos javulásnak lennie kell.)

2018. jún. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi nektek!
2018. jún. 20. 19:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Neurológushoz kérj beutalót a háziorvosodtól.
2018. jún. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!