Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek már nagy gondok...

Szerintetek már nagy gondok vannak a fejemben?

Figyelt kérdés

Lelketlennek érzem magam, semminek nem tudok igazán örülni, legyen az állat, tevékenység. Egyetlen ember kivételével az exem, akivel majd fogok találkozni egy fesztivál keretein belül ahol dolgozni fogunk. Se veled se nélküled leginkább részemről,én szerelmes vagyok belé, de ő nem viszonozza az érzésiemet. A vagdosás miatt szakított velem, azt mondta ,,majd ha meggyógyultál lehet arról szó hogy újra összejövünk". Igazából nem ez a lényeg, hanem hogy volt egy elég nagy konfliktus közöttünk, véget vetettem mindennek vele kapcsolatban,elküldtem melegebb éghajlatra, teltek a napok közben öngyilkossági gondolataim voltak, és eljátszottam a gondolattal hogy megölöm, egy hónap múlva megkeresett, kb addig jó volt minden amíg csak írásban beszélgettünk, aztán miután telefonon is beszéltem vele, szinte kezdődött előlről minden, az öngyilkos-gyilkossági gondolatok áramlása. Ma hallottam a hírekben hogy egy nagymama ledugott egy fakanalat az unokája torkán, és először szörnyűlködtem rajta, majd így végig gondoltam és nem igazán tudtam átérezni, sőt majdnem tetszett is, mert ugye én is gondolkodom gyilkosságon.

Pszichopata lennék már, vagy mi van?


19/L



2018. jún. 20. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs semmi bajod. Megviselt a szakítás, és kicsit ki vagy borulva. Mindenkivel megesik, de majd elmúlik.
2018. jún. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress orvost.
2018. jún. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Orvoshoz menj el ezekkel a tüneteiddel!
2018. jún. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ja, nem a szakítás miatt vagyok ki első válaszoló, hanem mert véglegesen kiléphet az életemből.

Pszichológushoz járok egyébként, csak gyógyszert nem szedek.

2018. jún. 21. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!