Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki öngyilkossági...

Ha valaki öngyilkossági kísérlet után életben marad és nem szenved maradandó károsodást, akkor a pszichiátriára kerül?

Figyelt kérdés

2018. jún. 21. 20:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Pár éve még úgy volt, igen.
2018. jún. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és jó eséllyel a zártosztályra.
2018. jún. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
És meddig?
2018. jún. 21. 20:45
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok

Ha még mindig a régi a menete, biztos hogy zártra 🙂

Aztán ha nem mutatsz további szándékot az öngyilkosság felé atraknak a félnyitottra vagy hogy hívják.

Egyszer elvisznek egy bizottság elé, kerdezgetnek erdekes dolgokat, és ők döntenek arról szükséges-e még bentmaradnod.

Legalábbis felénk ez így volt.

2018. jún. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
És ha azt mondom hogy újra meg fogom tenni akkor ki se engednek?
2018. jún. 21. 20:50
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

1vagyok


Hát elég logikusnak tűnik, nem? :)

Akkor valószínűleg másfajta csoport terápiára is elkuldenek, emelik talán a kedélyjavitot, gyógyszereket állítanak be.

Egyebkent ha zt mondod nem akarsz már ilyet csinlni, akkor sem biztos hogy kiengednek.

2018. jún. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
De azt se tudják megakadályozni hogy ott próbáljam meg...
2018. jún. 21. 21:06
 8/20 anonim ***** válasza:
83%

Egy valamire való pszichiátria azert ugy van berendezve, hogy ne találj rá eszközt. Vagy ha nem is tudom, felnyársalnád magad az ágy lábával ahhoz olyan szintű eltokeltseg kell szerintem, hogy első próbálkozásra is sikerülnie kell így nem kerülsz pszichiatriara.

De ha bent eszrevesznek ilyen próbálkozást valószínűleg úgy letompitanak par napra, hogy semmi nem jut eszedbe nemhogy az öngyilkosság.


Deeee nem hiszem hogy akkora problema lenne hogy nincs mas valasztasod

2018. jún. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Azt nem tudhatod... Csak még nem döntöttem el hogyan csináljam. De nyugi, nem ma estére tervezem, szóval addig még bármi lehet.
2018. jún. 21. 21:17
 10/20 A kérdező kommentje:
Szóval a lényeg hogy jól kell csinálni, különben a pszichiátrián fogok megöregedni???
2018. jún. 21. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!