Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit éreztek mikor kijöttök a...

Mit éreztek mikor kijöttök a pszichológustól?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi kinek mit ad át a terepeuta, mit érez mikor kijön tőle? Közvetlen utána.
2018. jún. 21. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Én speciel mindig mást, van amikor megkönnyebbülök, van amikor meg rágyújtok egy cigire mert csak ideges leszek, mivel felkavar.
2018. jún. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 90%-ban sírok. Nagyon kellemetlen, nem tudom miért, de nem bírom ki. Pedig annyira nem beszélünk durva dolgokról. Valahogy bánt, hogy ilyen szerencsétlen vagyok, hogy nem tudom megoldani a gondjaimat és segítségre szorulok.
2018. jún. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Általában engem is felkavar és én is szerencsétlennek érzem magam a többi erős emberrel szemben, aki egy kis sporttal megoldja a gondjait.

Mindig kerdezi tőlem, hogy hogy érzem magam vagy "mi volt a mai nap fénypontja az űlésen? Én meg óvodás válaszokat adok mert nem merem megmondani épp mit érzek. Mindig úgy jövök ki, legközelebb jobb lesz.

2018. jún. 21. 22:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Pedig elég fontos kérdező, hogy elmondd neki hogyan érzed magad :) ha másnak nem, legalább neki próbálj megnyílni teljesen. Nekem még a legsötétebb gondolataimat is tudja (öngyilkossági-gyilkossági).


Első voltam

2018. jún. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem is felkavar, ideges szoktam lenni...
2018. jún. 22. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én minden egyes alkalommal, amikor kijöttem tőle, fülig érő szájjal mosolyogtam, megkönnyebbültem, könnyűnek éreztem magam, a lelkemet. Hatalmas motivációt adott mindig arra, hogyan érjem el a célomat. Már közel fél éve nem voltam nála, de néha írunk egymásnak, kérdezi, mi a helyzet és nagyon jólesik. Nagyon sok mindent adott nekem, egyedül nem tudtam volna kimászni a gödörből.
2018. jún. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszaitokat! Nagyon kedvesek vagytok.
2018. jún. 22. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!