Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha nem tudok a lábamon zokniva...

Ha nem tudok a lábamon zoknival elaludni, az utalhat autizmusra?

Figyelt kérdés

Egész kiskoromtól fogva levettem a lábamról a zoknit, mert egyszerűen zavart az elalvásban.


Egy csomó más tünetem is van, de ebben a zoknisban nem vagyok biztos, hogy ettől van-e, vagy mást is irritál a lábán.



2018. jún. 22. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
😂 Ne viccelj már! Sok millió ember nem szeret zokniban aludni,(sőt van aki ruhában sem) ettől nem vagy autista.
2018. jún. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Te inkább zoknista vagy.
2018. jún. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy :D en nem csak aludni nem tudok benne egyenesen utalom. Cipohoz felveszem de meg telen is zokni nelkul vagyok itthon. Van ilyen,nem kell hozza mentalis betegseg :D
2018. jún. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis! Nincs semmi szokatlan abban ha nem tudsz zokniban aludni. Ezen a kérdésen most jót mosolyogtam. :) Nekem pl az az első mikor hazaérek hogy lehúzom a zoknit a lábamról.
2018. jún. 23. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én autista vagyok és szoktam zokniban aludni.
2018. júl. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem ez nem utal autizmusra. Szerintem így a normális.

Én is mindig mezitláb alszok. Nem tudok zokniban aludni.

2023. jún. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!