Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológust el lehet hívni...

Pszichológust el lehet hívni kávézni? Ez nem gond?

Figyelt kérdés
Van egy pszichológusom akihez pszichoterápiára járok már másfél éve. Megkedveltem és arra gndoltam elhívom kávézni starbucksba. Ez jó ötlet?

2018. jún. 22. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
22%

Feltéve, hogy kedveli a kávét.

Olyasvalakit, aki másfél évig nem tud rendberakni, mégcsak egy szódára sem hívnám meg, hanem simán lecserélném.

2018. jún. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos-betegkapcsolatnak vannak határai, amiket egy pszichológus esetében nehéz tartani, de muszáj, különben a kezelés rovására megy. Ő nem a barátod, hanem az orvosod, akkor is, ha aranyos, jófej, megért téged, satöbbi, és vonatkoznak rá szabályok a beteggel való kapcsolatban, amibe ez nem biztos, hogy belefér.
2018. jún. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem fér bele. Ha nem akarsz magadnak elutasítást, meg se próbálod. Ez nem baráti kapcsolat.

(Amúgy milyen neműek és korúak vagytok? Te nő, ő pasi, és mindketten relatíve fiatalok?)

2018. jún. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én randira gondoltam h. elhívom!
2018. jún. 22. 19:11
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az abszolút tilos. Nem lehet egyszerre a szeretőd is meg a pszichológusod is. (Mellesleg miből gondolod, hogy magányos?)
2018. jún. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem járjál még, mert nem gyógyultál meg.
2018. jún. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne hívd el, úgy is nemet fog mondani. (Mást nagyon nem is mondhat).
2018. jún. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Rossz ötlet
2018. jún. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó ötlet, maximum ha már nem jársz hozzá
2018. jún. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!