Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A skizofréniából ki lehet...

A skizofréniából ki lehet gyógyulni?

Figyelt kérdés

2018. jún. 22. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Tünetmentessé tehető. Teljes életet lehet vele élni. A gyógyszert nem ajánlott elhagyni, mert visszaesés lehet.
2018. jún. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyógyszerrel biztos,hogy nem. Az nem megoldás.
2018. jún. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

és másnak milyen tapasztalatai vannak a skizó félrediagnosztizálásával?

mert engem tizenévesen kapásból skizónak diagnosztizáltak tizenévesen, most meg nem vagyok az

2018. jún. 22. 22:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Miket csináltál amiért skizofrénnek mondtak?
2018. júl. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nem voltam hajlandó enni, beszélni, együttműködni.

az elmondott tünetekből meg abból h ott ültem a dokinő előtt két percig nem válaszolva, már írta is a skizó diagnózist

2018. júl. 18. 12:53
 6/8 A kérdező kommentje:
meg ilyen érintős kényszerbetegségem is volt
2018. júl. 18. 12:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha kigyógyultál belőle, akkor biztos, hogy nem skizo voltál. Egyébként Volt abba valamennyi szándékosság, hogy nem ettél nem reagáltál stb..? Vagy teljesen rajtad kívül történt a dolog?
2018. júl. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szándékos volt, teljesen befordultam, azt akartam h hagyjanak békén. (gondolom ez is a "súlyos depressziós epizód" kategóriába esik, mert a depresszió azóta is megvan)
2018. júl. 26. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!