Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyogyszer nelkul is lelehet...

Gyogyszer nelkul is lelehet gyozni a szorongast, panikrohamokat?

Figyelt kérdés

Hiaba hatarozom el magam, hiaba akarok nem mulik el. Ketsegbe vagyok esve, hogy innentol mar nem lesz olyan az eletem, mint elotte es banom, hogy eddig nem buliztam tobbet meg maszkaltam el, amig meg tudtam...

20/L



2018. jún. 26. 10:50
 1/9 piku78 ***** válasza:
55%
Nemkell szomorkodnod.Elmétsz orvoshoz és ha kezelve leszel ugyan úgy mehetsz majd bulizni vagy bárhová mint régen.Ne is gondolj olyanra hogy bánod hogy nem jártál ki többet azelőtt.Kezelve leszel és meggyógyulsz ennyi.
2018. jún. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Miss Endzsi ***** válasza:
100%

Én hónapok óta képes vagyok kezelni, gyógyszerek nélkül. Őszintén szólva fű nélkül nem sikerült volna. Egész máshogy állok hozzá már a dolgokhoz, mindenben látom a szépet, és nem tud kiakasztani semmi. Már nem uralkodik el felettem a pánik, ugyanis sikerült megtalálnom az okát. Ha megtalálod a pontos okát, miért van ez nálad, és szembenézel vele, el fog múlni. 8 évig szenvedtem tőle, most már egészségesnek érzem magam és nagyon boldognak :)

21/L

2018. jún. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Jarok pszichologushoz de ugy erzem nem segit tul sokat.

Fuvezni nem szeretnek.

2018. jún. 26. 11:54
 4/9 Miss Endzsi ***** válasza:
Nem is azért mondtam, csak nem feltétlenül a phszihológusnál, gyógyszereknél kell keresni a megoldást.
2018. jún. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Javult valamit?
2018. jún. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
1 ev alatt igen. De azt akarom, hogy teljesen elmuljon ez az izgagasag.
2018. jún. 29. 20:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Növényi szereket próbálj ki. Citromfű tea korlátozás nélkül iható. Macskagyökér kivonat /valeriána/ patikában kapható. Citromfű-valeriána kapszula. Brandenburg neuro vitamin. Ezek segítségedre lesznek.
2018. jún. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hasonló helyzetben vagyok, mint te. én is járok pszichológushoz, sokat segít, de gyógyszerek nélkül nem sikerült felülkerekedni a szorongáson és a szociális fóbián (nekem pánikrohamaim nem szoktak lenni)

én se jártam el bulizni és hasonlók, nekem is hiányzik..gyakorlatilag kimaradt minden élmény, amit a 16-20 évesek meg szoktak élni

21L

2018. júl. 1. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ignis Subdialis ***** válasza:
Pajzsmirigyhormonok mindenkinél rendben vannak? TSH vizsgálatot (vérvétel) és pm-ultrahangot háziorvos is kérhet.
2018. júl. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!