Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 5 napig nem sikerült kiváltano...

5 napig nem sikerült kiváltanom a gyógyszeremet ( 50 mg Fevarin ), mert hiánycikk, folytathatom a szedését úgy ahogy eddig?

Figyelt kérdés
50 mg Fevarint szedek szorongásos pánikbetegségre, az első pár napban nem éreztem rosszat, de az utolsó kettőben eléggé rosszul voltam már, jöttek vissza tünetek, holnap már lesz gyógyszerem, folytathatom a gyógyszer szedését, vagy újra fel kell építenem? ( 25mg -> 50mg )?

2018. júl. 5. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Én Zoloftot szedek,(ugyan az a hatóanyaga mint a Fevarinnak) van hogy elfelejtem bevenni pár napig illetve mikor tudom hogy aznap este inni fogok is kihagyom. De utána ugyanúgy a szokásos adagot veszem be. De most énis elég szarul vagyok sok szempontból és csak erősödtek a tüneteim az elmult 1 hónapban ugy hogy tervezem letenni.
2018. júl. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor folytatom, ahogy eddig szedtem. Igazából nekem a Fevarin tökéletesen bevált. 9 hónapja szedem és rendbetett. Nem akarom örökre szedni, de most jól vagyok és ez nekem nagyon fontos.
2018. júl. 5. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!