Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszánstól lehet e...

Antidepresszánstól lehet e déjàvu érzésem?

Figyelt kérdés

Kis gyerek korom óta szorongó típus vagyok, emellett generalizált szorongásom van és pánikbetwg meg hipochonder is. Próbáltam gyógyszer nélkül megoldani a problémát de szinte semmi nem oldotta meg teljesen így hát orvoshoz fordultam mert már azt éreztem, hogy ez az egész felemészt. Frontin 3x 0,25 öt szedek már 4 hete kb ami az elején jó volt de már kevés így escitalopram sandoz 10mg ot írt fel az orvos, felet egy hétig aztán egészet ma harmadik alkalommall szedtem be. Nem akartam gyógyszert szedni de egyre és egyre rosszabb lett. Mielőtt szedtem volna a gyógyszert is azt vettem észre, hogy egyre gyakoribb a déjàvu érzés aztán már napi szinten 2x-3x is volt. Amióta szedem azóta szinte folyamatosan mintha megtörtént volna már érzésem van és mintha mindent tudnék, hogy mi lesz. Köthető ez a stresszhez meg a szorongáshoz?

18/f



2018. júl. 7. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:
A tudatalaztid műve.Hagyd a gyógyszereket és nézz szembe ezekkel a problémákkal.És írj privátban, ott tudok segiteni
2018. júl. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eltelt pár év kérdező, hogy vagy?
dec. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!