Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez pánikbetegség?

Ez pánikbetegség?

Figyelt kérdés

Múltkor reggeli után rosszul lettem ( hányinger, meg stb)

Azóta csak keveset eszek, mert félek hogy megint rosszul leszek.

Egyébként akkor is rosszul szoktam lenni,mikor félek vagy stresszelek.

Nem nem a kaja volt romlott, ez a rosszullét sokszor előjön, ha rá gondolok


2018. júl. 7. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez egy pszichoszomatikus betegség.

Vagy te magad idézed elő gondolati úton.

Aznap a reggeli utáni rosszullét napján volt valami amitől féltél vagy stresszeltél?

Ha nem, símán alacsony vérnyomásod van.


Tapasztalatból beszélek, rám mindkettő jellemző volt és addig nem jöttem rá hogy én magam idézem elő a rosszullétet(nálam ez hastájon jelentkezett) amíg egy jóbarátom rá nem világított hogy én vagyok a ludas.

Féltem apámtól és ez a félelem egyfajta védekezésképp ezeket a rosszulléteket generálta bennem hogy így megenyhüljön.


Tehát valószínű hogy nálad is ez a helyzet.

2018. júl. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Javítás: Te magad idézed elő gondolati úton.
2018. júl. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. És mit lehet ellene tenni?
2018. júl. 7. 16:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézz szembe azzal amitől félsz és a stressz pedig szintén egyfajta félelem.Tisztázd le,van e alapja annak a félelemnek és ha igen,szembesítsd magad vele.Tudatosítsf magadbam hogy te fölötte állsz a félelmeidnek és képes vagy arra amit elhatározol.Tudom nem nagy segítség de csak ennyit tudok mondani így hogy nem tudom mitől félsz vagy stresszelsz.
2018. júl. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!