Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitévő legyek ha csak akkor...

Mitévő legyek ha csak akkor tudok boldog lenni ami elérhetetlen?

Figyelt kérdés
Semmi nem tesz igazán boldoggá se barátnő (nincs is) házasság gyerek semmi ilyen nem tud boldogságot adni. Egyedül ami boldogságot tud adni az a motor, de sajnos elérhetetlennek látszik a fenntartása stb.. Sajnos csak így tudok boldog lenni ekkor szűnik meg minden gondom bánatom csak én vagyok meg az út semmi más. Munkám miatt autót kellett vennem továbbá házfelújítás is csinálnom kell mert szőrnyű állapotban van. Emiatt is nem tudom megvenni fenntartani. Sokszor megkérdezem magamtól hogy így minek élni? minek házfelújítás stb ha nem vagyok boldog?

2018. júl. 8. 03:06
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Te nem boldogtalan vagy hanem döntésképtelen.Csak rajtad áll, melyik életet választod, hosszútávon melyik tesz bokdogabbá
2018. júl. 8. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs se barátnőd, se családod, de eldöntötted hogy nem tesz boldoggá? Az szép.
2018. júl. 8. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amúgy miért elérhetetlen? Ha kevés a pénzed, keress jobb állást, képezd magad hogy többet kereshess. Nyafogással semmire sem mész.
2018. júl. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!