Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van bűntudatom és miert...

Miért van bűntudatom és miert stresszelek a semmin?

Figyelt kérdés
Miert van az,hogy stresszelek a semmin es miert van allando bűntudat érzésem? Mar eleg regota haszontalannak erzem magam es ugy erzem nem allok keszen meg nagyobb fajdalomra vagy egy nagyobb hirtelen jott rossz hirre.. 18eves vagyok dolgozok,magamban elek szuleim mar nincsennek.. Baratno soha sem adatott meg,hiaba probalkoztam sokszor.. egy oszinte baratsagos es egy kedves fiunak ismerem magam aki meg a kutba is ugrana a baratjaiert es barmikor segit mikor problemajuk van. Lanyokkal is mindig kedves vagyok es nem vagyok egy ramenos gyerek sem csak hat ugy erzem nem tettszem egy lanynak sem..Ezek miatt altalaban inkabb zarkozott a het minden napjan foleg ember kerulo vagyok,nem szeretek emberekkel talalkozni olyan szinten,hogy ha meglatok valakit a kapum elott el setalni inkabb bezarom az ajtot gyorsan es megvarom mig elmegy a kapum elott.. Miert van az hogy buntudatom es megfelelesi vagyam van? Undorodom magamtol probaltam mar hozza kezdeni edzeni is de ugy voltam vele,hogy minek csinalom? Semmi ertelme igyee es ugyse tettszem senkinek.. aki szeret elfogad olyannak amilyen vagyok.. sokszor furdal a gondolat,hogy elkene tennem magam lab alol nem is kell sol hozza csak hat a tudattalattim kesztet az eletben maradasra,hogy hatha meg is jobb lesz holnap hat ha egyszer ossze tudok jonni egy kedves aranyos lannyal es en akkor lennek a legboldogabb.. Mindenem odaadnam egy szerető lanyert..

2018. júl. 9. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nehéz életed van, szerintem inkább pszihológushoz menj,mint edzeni. Eleget büntetett a sors,önmagaddal ne tedd.
2018. júl. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Pedig szerintem igenis kezdj el sportolni. Hidd el, segít. Szerezz barátokat, találj hobbit, esetleg menj pszichológushoz. Legyél boldog, foglald le magad. Még bőven van időd megtalálni a számodra megfelelő lányt☺
2018. júl. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ember kapard össze magad, tudom nehéz de menni fog.

Rengeteg lány van a világon, lefogadom , hogy elöbb-utóbb találkozni fogsz valakivel akivel kölcsönös a szimpátia.

Járj emberek közé, ott nagyobb az esélye annak hogy találsz egy leányzót. Ha meg vékkép nem megy ez, akkor társkeresőz (sok ott a retardált, de vannak normálisak is)


Keress hobbit, van ezerféle szabadidős tevékenység amivel lelehet kötni magad. :D

2018. júl. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A te sorsod nehézsége az agyadból ered. Ha valaki azt látja, hogy érkeztére bezárod előtte az ajtót, azt biztosan el fogja mondani minden ismerősödnek, így ez mondjuk nem jó irány. A barátaiddal nem tudsz valamit csinálni, amiből látnád, hogy nem olyan nagy mutatvány az élet.
2018. júl. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Próbálok.. Ezért is akarok edzeni,hogy egy kicsit elfelejtessem a magányt és kicsit nyitott legyek a világ felé,de nem is értem mi van velem,egyik nap olyan vidám vagyok,hogy bárkit megtudnék ölelni stb a másik nap meg valahogy olyan összeesett vagyok és legszivesebben csak aludnék és aludnék,hogy elfelejtsem ezt a világot.. Pszichologushoz nem nagyon akarok menni,mert azt olvastam,hogy nem nagyon segit csak a pénzt hajtja be rajtad,meg nem nagyon akarom,hogy tudják,hogy oda járok mert még valami elme roggyantnak néznek... Utolsónak pedig: Direkt akkor zárom be az ajtót ha nem vesz észre ha meg észre vesz akkor természetesen próbálok normálisnak tűnni és nem zárom rá az ajtót,ha észrevett
2018. júl. 9. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!