Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mennyi sírás...

Szerintetek mennyi sírás egészséges?

Figyelt kérdés

Naponta/hetente/havonta hány alkalom?


Nyilván nem pontos számokra vagyok kíváncsi, hanem kb-ra, a ti véleményetek szerint. Merthogy minden ember szokott néha sírni, van aki gyakrabban, van aki ritkábban. Van, aki alapból nagyon érzékeny, és sokkal könnyebben elsírja magát. De mégis mennyi számít még normálisnak, egészségesnek, és mennyitől furcsának?



2018. júl. 9. 17:27
 1/1 anonim válasza:
Azt hallottam hogy sírni jó, vagyis ilyenkor kijön belőlünk ami nyomja a szívünk stb.. én van hogy minden nap sírok. Nem szeretem mert adott helyzettekben én pl.: Bármikor elsírom magam, vagy egyáltalán nem sírok mikor szükséges lenne. Változó. Ha érzékeny vagy nagyon akkor szerintem a napi még bele fér.
2018. júl. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!