Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandóan ideges vagyok...

Állandóan ideges vagyok MINDEN miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A családi hátteremtől kezdve az iskoláig mindentől görcsben van a gyomrom. Ha szimplán kommunikálni kell valakivel, közben mindig azon agyalok, hogy csak ne szúrjam el, és úgy érzem, hogy egy nap annyit agyalok, hogy ez semmiképpen sem nevezhető egészségesnek. Mit tegyek hát, hogy megnyugodjak? Mostanában már jobh a helyzet, mint eddig volt, de továbbra is gondot okoz, lelki megterhelést egy egyszerű telefonhívás, vagy az is, ha csak beszélgetnem kell valakivel. Ez már tényleg nem normális, van valami tippetek, hogy mit tegyek, hogy abba hagyjam az agyalást és csak éljem az életem?

2018. júl. 9. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
29%

Vegyél be lesz*rom tablettát.


https://www.youtube.com/watch?v=PiLecydotIU

2018. júl. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Citromfű-tea, komló, macskagyökér tartalmú gyógyszerek közül válassz, egy rövid ideig szedjed (ezekhez nem lehet hozzászokni), és ezalatt próbáld meg feldolgozni a helyzetet, elmagyarázni magadnak, hogy mennyire nincs értelme az idegességnek. Ha így nem megy, akkor pszichológus.
2018. júl. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat ♡
2018. júl. 9. 19:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Kezdj el relaxálni.

https://www.youtube.com/watch?v=EfMA04nU2Fo&t=130s

A leírásodból gyanítani lehet a szociális fóbiát is. Azzal pedig a legjobb terapeutához fordulni.

2018. júl. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!