Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honnan tudom egy pszichológusr...

Honnan tudom egy pszichológusról, hogy jó szakember-e?

Figyelt kérdés

Már jártam többnél, de úgy a 4-5. alkalom után rájöttem, hogy kb. semmit nem érnek.

Most megint járok egyhez, 2 alkalommal voltam, eddig jónak tűnik. Lehet, hogy pár alkalom után ő is "sablonos" lesz?


2018. júl. 11. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Igaz, én csak egy pszichológusnál voltam eddig, de nekem bevált, 2,5 hónap alatt rendbe jöttem. Persze, ehhez az is kellett, hogy én is akarjam a gyógyulást. Mindenki más és más, így a pszichológusok is, mindenki más szempontból közelíti meg a problémádat. Fogadd meg a tanácsait, és várj egy kicsit. Ha nem válik be, mondd el neki, akkor egy másik megközelítést próbáljatok ki.
2018. júl. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mielőtt elmész hozzá, tudd meg, hogy milyen terapeuta képzésben részesült. Ha semmilyen, kerüld el.

Az még jobb, ha tájékozódsz, milyen terápiák léteznek, és azok közül választasz neked megfelelőt.

2018. júl. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!