Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez vmi mentális betegség lenne?

Ez vmi mentális betegség lenne?

Figyelt kérdés
A paromrol van szó (33F).Egyszerűen nem lehet vele szót érteni mostanában.Tegnap is ment a balhé,ami egyébként nem annak indul,csak egyből csúnyán beszél,egyből ordit,és ott hagy a beszélgetés közepette.Egy ilyen szitut irok le:Beszélgetünk,előjön egy olyan téma ami neki nem tetszik,az erzeseimrol probalnek neki beszélni,es tényleg ezt mondja hogy azonnal fejezzem be,de már egyböl uvoltve.és ezek után le..rvaanyaz,bele ver a fejembe (mondja csak)kombinaciokkal elhagyja a helységet.Es ezek utan nem beszelhetek rola tobbet.Olyan furan hangzik..Az utobbi fel évben csakez megy.en meg itt maradok az erzeseimmel,amit szeretnék neki,vele megosztani,de frankon nem lehet saját véleményem.Miért kéne nekem befogni a szám ha ő azt mondja?Ha neki kényes a téma miért kell egyből orditania?Direkt figyelek magamra hogy véletlenül se emeljem meg a hangom,úgy voltam vele lehet ez a baj hogy en se úgy állok hozzá.de nem..egyből ordit ő,es tényleg 1 mondatot nem bírók elmondani az ő kirohanasai miatt.Tegnap este sze.eli akart..de ezek után mondtam neki hogy nem..en haragszik és megbantva erzem magam.Azt se tudtuk megbeszélni,az ő állítása szerint en ezzel csak a direkt veszekedni akarok.Próbáltam volna elmondani a folyamatot ami idáig vezetett,de eztse hallgatta meg..uvoltott megint és kiment a házból,úgy hogy meg beszéltem kozbe hozzá.Kicsit zavarosnak tunik,bocsanat,de en ilyet meg nem lattam,vagy filmekben esetleg amikor valami manipulalni akar vkit,meg skizofren vagy elmebajos vagy nemtudom.Mar ezekre gondoltam..gondolkozok a parterapian de felek felhozni is neki.Megint em lennek a h.lye..nekem is lehet külön véleményem,erzeseim,otleteim,amit meghallgathatna.Teljesen nem tisztel vagy ember (Nő) számba de vesz..

#együttélés #par gondok
2018. júl. 11. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs gyerek, ilyen kapcsolatból jobb kilépni. De nem ezt kérdezted. Biztos ideges valami miatt, szerintem nem betegség. "Csak" stressz. Egyébként lehet az is hozzájárul, hogy nem szeret lelkizni, nő létemre attól még én is falra mászok. Bár nem írtad, hogy pontosan mi lett volna az.
2018. júl. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akarmi miatt,múltkor úgy volt hogy elhagytam a pénz Tarcam,es azért uvoltott de mint valami állat,a haverja elott az is csak nézett.Meg ő fogta vissza.akkor is .ur.a anyazott,milyen egy trehany no vagyok azért mert elhagytam a tarcam.Mert biztos direktbol akartam elhagyni.Ilyenek a helyzetek..nem együtt kéne megoldani a problémát?jo,mérges volt de amikor ő elhagyta 1 hét után a munka helyi kulcsait mert beittak a haverjaval nem kiabaltam.Egész másnap jártam biciklivel a környékét hátha meglesz.Mert a társam,szeretem.
2018. júl. 11. 11:55
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy másik példa.Autót vásárolnának,de meg mielott nezelodnenk is,ő már eldöntötte hogy Ő milyen kocsit vesz.Mert neki az tetszik,mert Ő olyat szeretne.De mindig igy is mondja.Mindig ő dönt mindenről,nem lehet beleszolasom..pedig minden kozos.
2018. júl. 11. 12:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi baja, csak nem szeret, nem törődik veled, nem becsül. Ne tervezz vele semmit, menekülj tőle. Kár az idődért és az idegeidért.
2018. júl. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!