Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az normális, h 1 barátom van...

Az normális, h 1 barátom van és 2-3 haverom, ritka találkozók? Ki mennyit van a barátaival?

Figyelt kérdés

Extrovertált vagyok, de rossz emebrekkel barátkoztam.

Azóta új életet kezdtem és a régi emberekkel megszakadt a kapcsolat.


Új barátokat nem igazán találok. Próbáltam, de mindig olyan emberek jöttek, h eluntam, nem volt olyan jó, lehetne sorolni, de a lényeg, h tübb év alatt se lettek új tartós emberi kapcsolatok.

Akik vannak haverok, baráttal, azokkal havi 1-2 találkozó ennyi.


Ti mennyit találkoztok a barátokkal, haverokkal?



2018. júl. 12. 02:04
 1/4 anonim válasza:
62%
Hát igen, ez egy nagyon komoly mentális betegség, ha CSAK 1 barátod van, meg 2-3 haverod. Persze te megteheted, hogy elunod az új embereket, meg nem elég jók neked, de azért még vannak barátaid, mégis sírsz. Mindképpen keress fel egy szakorvost, ez így nem mehet tovább!
2018. júl. 12. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány barátom van és azok közül is csak 2-3 van, akikkel találkozom, bár az se rendszeres. A többi "barátaim" (azért tettem idézőjelbe, mert nem igazán lehet már őket barátoknak nevezni, miután szó nélkül kiléptek az életemből és nem is keresnek már évek óta) inkább csak ismerősök maradtak, akikkel ha összefutok néha, köszönünk egymásnak, de ennyi. Szóval nekem is kb 1-2 találkozóm van 1 vagy 2 havonta. Egyébként én nem igazán szeretek kimozdulni, de ha hív valaki, hogy szeretne, akkor szívesen megyek. Az a pár barát, akiket említettem az elején, szintén hív, legalább bennük megbízok.
2018. júl. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Nekem 3 haverom van, akikkel jó esetben félévente egy találkozó összejön.


Néhány éve nekem is pezsgő társasági életem volt, de aztán önkéntes remeteségbe vonultam, mert rájöttem, hogy az emberek gyökerek.


23/F

2018. júl. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Család mellett meg amúgy is ki ér már rá erre?
2018. júl. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!