Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Én egy Adult Baby ( age-player...

Én egy Adult Baby ( age-player, little, ahogy tetszik) fiú vagyok! Mit tegyek? Jobb ha ezt elfogadom, vagy próbáljak harcolni ellene? 24f/meleg

Figyelt kérdés

Eléggé mérgező légkörben nőttem fel, igazából a gyerekkor, maga volt a pokol és még mindig érzem, hogy hiányzik vmi. Ne úgy képzeljétek el, hogy vertek engem, hanem lelkileg csináltak ki. hatalmas terheket helyeztek a vállamra, amik alatt összeroskadtam, elvárták tőlem hogy felnőttként legyek már nagyon korai éveimben is... Ez állhat a gyerekes dolgok hátterében, de 5 évnyi pszichoterápia sem volt elég arra, hogy ezt elmulassza, csak a szorongásom szűnt meg, maga a lifestyle, a gyermeki viselkedés, gyermeki dolgok után való rajongás, mesekedvelés, a játszás stb az nem...


Félek soha nem találok senkit magam mellé.


2018. júl. 12. 23:25
 1/5 anonim válasza:
azt nem tudom sajnos megmondani, hogy neked ez csak egy fétised és egészséges űzni, vagy ez egy egyfajta coping mechanism ami neked van és kéne ellene harcolni. De azt meg tudom mondani hogy biztos van olyan aki tudna ebben partnered lenni. Keress olyan helyeket (neten vagy való életben) ahol más BDSM/fetishista emberekkel tudsz találkozni
2018. júl. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem szeretnék bdsm meg fetisiszta emberekkel ismerkedni, mivel nekem semmiféle kikötözés, bántás és bőrös rondaságok nem tetszenek.
2018. júl. 13. 00:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is: szerintem ne tégy, ne harcolj ellene. Ez egy normális - kompenzációs - reakció arra, hogy milyen lelki traumák értek az eddigi életedben. Kimaradtak neked bizonyos dolgok, amik hiányt generáltak benned, és ezt az űrt pótolod ki ezzel a viselkedéssel.

Semmi baj nincs ezzel. Hogy találsz-e majd így párt? Ez egészen biztos. Nem vagy egyedül ezzel a viselkedéseddel, vannak így mások is, és nem is annyira kevesen, mint gondolnád. Mindemellett vannak olyanok, akik szeretnek daddy-k lenni, mert nekik meg ez jön be. ((Azt hiszem a sugar daddy rájuk a megfelelő kifejezés, de nem biztos, mert ebben a témában közel sem vagyok jártas, de hallottam, olvastam róla.))

Én hiszem, hogy megtalálod majd a hozzád illő párt, én amondó vagyok: higgy te is ebben. :)


Ha ilyen hozzád passzoló párt keresel, akkor akár itt is a Homoszexualitás címszó alatt adhatnak neked tanácsokat, ha abba a kategóriába is beírsz. Igaz, ott is akadnak trollok,(hol nem?) de a többség rendes, normális válaszokat ír.

2018. júl. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nagyon jólestek a szavaid :) Remélem úgy lesz :) annyira jólenne.
2018. júl. 13. 01:04
 5/5 anonim válasza:
Figyu! Ez teljesen normális. én is az vagyok.
2018. júl. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!