Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félelmeim, szorongásos tünetet...

Félelmeim, szorongásos tüneteteim vannak! A Remotiv Extra jó lehet az ilyen tünetek megszüntetésében vagy inkább seropram, Cipralex stb kellene? Mi a különbség a Remotiv és a seropram között?

Figyelt kérdés
2008. nov. 1. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Cimicifugát próbálj! Aztán nyúlj a többihez, ha az nem használ, de a szorongásos depressziót fejben kell megoldani ha lehet családi segítséggel, mert a doki úgy begyógyszerez, hogy örökre le leszel írva a végén meg jön a xanax, meg a morfium, amitől még hülyébb leszel.
2008. nov. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A Remotiv egy gyógynövény hatóanyagú (orbáncfű) készítmény, ami recept nélkül is kapható, és enyhe depresszió kezelésére szolgál. A Seropram és a többi hasonló ezzel ellentétben egy szintetikus, erős gyógyszer, amit csak orvos írhat fel súlyos depresszióra. Csak indokolt esetben szedhető, úgyhogy érdemes először a gyógynövényeket kipróbálni, és ha az nem használ, akkor pszichiáterhez kell fordulni. Én ajánlom a Nervenpflege tablettát, ami több olyan gyógynövény kombinációja, amik szorongáscsökkentő és hangulatjavító hatásúak.
2008. nov. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Nervenpflege tényleg nagyon jó, én is csak ajánlani tudom. Csak a legvégső esetbe kérj gyógyszert, nagyon sok káros mellékhatása van az erős gyógyszereknek, sok hízlal, és még sorolhatnám. Elbambítanak, és függőséget okoznak, és a kívánt hatás érdekében egyre több kell belőlük.
2013. máj. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!